Авторські статтіТехно

Google показала журналістам свій новий штучний інтелект Duplex

Розробка цього штучного інтелекту вважають самим вражаючим проектом компанії. Минулого місяця його можливості були показані записи.

Зараз Google показала журналістам свій новий Duplex в реальній роботі, щоб ті змогли самі поспілкуватися з цією новинкою. Журналістам дали можливість виступити в ролі людини, яка буде приймати замовлення від штучного інтелекту.

Багато хто, в результаті цього, навіть налякалися. Новий ШІ від Google розмовляв надмірно реалістично. Правда, Duplex відразу попереджав, що він автоматичний сервіс з бронювання.

Він продемонстрував, що здатний до абсолютно вільного спілкування з теми, коли потрібно безпосередньо оформити замовлення. Це стосується уточнення даних щодо кількості осіб і часу заселення. Також він надає інформацію, що відноситься до базової.

До більш складних питань він не готовий. Коли ІІ запитували про те, які існують дієтичні обмеження, Duplex ввічливо ухилявся від питання.

При цьому він попереджав співрозмовника, що якщо питання є для нього важливим, він перенаправляє його на телефон живого співробітника Google.

За твердженням компанії, результати перших тестів показали, що ШІ вже здатний обробити до 80% питань, не вдаючись до допомоги людини.

Google оголосила, що зараз переходить до стадії реального тестування свого ІІ з представниками цих компаній і користувачами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.