Авторські статтіТехно

Google Pixel 3 вперше з’явився на фотографіях

Незважаючи на те, що нова лінійка Google Pixel ще знаходиться в стадії розробки, а її дебют очікується не раніше ніж через півроку, інсайдерам вдалося сфотографувати Google Pixel 3. Знімки дуже зацікавили експертів.

Аналітики ще в кінці минулого сезону, коли на світових ринках з’явилися перші Pixel-фони, дивувалися відсутністю очікуваного попиту на них. Фахівці вважають, що, незважаючи на безліч вдалих рішень, застосованих розробниками Google в першому поколінні, користувачів збентежив не дуже вдалий дизайн. Між тім, екстер’єр вкрай важливий для потенційних покупців мобільних пристроїв.

Судячи з наданим фотографіям, Pixel 3 враховані попередні помилки. Витягнутий по вертикалі екран з компактно розміщеними місцями для відступів виглядає стильно. Стереозвук, судячи по знімках, забезпечується динаміками, які розробники розташували зверху і знизу екрану. Виріз, який так дратує багатьох користувачів, дисплеї відсутня. Експерти заявляють, що Google Pixel 3 традиційно отримає процесор Qualcomm Snapdragon 845 і модем Snapdragon X20 LTE. Є ймовірність, що новинка буде називатися Crosshatch.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twelve + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.