Google Pixel 3 вперше з’явився на фотографіях

Незважаючи на те, що нова лінійка Google Pixel ще знаходиться в стадії розробки, а її дебют очікується не раніше ніж через півроку, інсайдерам вдалося сфотографувати Google Pixel 3. Знімки дуже зацікавили експертів.

Аналітики ще в кінці минулого сезону, коли на світових ринках з’явилися перші Pixel-фони, дивувалися відсутністю очікуваного попиту на них. Фахівці вважають, що, незважаючи на безліч вдалих рішень, застосованих розробниками Google в першому поколінні, користувачів збентежив не дуже вдалий дизайн. Між тім, екстер’єр вкрай важливий для потенційних покупців мобільних пристроїв.

Судячи з наданим фотографіям, Pixel 3 враховані попередні помилки. Витягнутий по вертикалі екран з компактно розміщеними місцями для відступів виглядає стильно. Стереозвук, судячи по знімках, забезпечується динаміками, які розробники розташували зверху і знизу екрану. Виріз, який так дратує багатьох користувачів, дисплеї відсутня. Експерти заявляють, що Google Pixel 3 традиційно отримає процесор Qualcomm Snapdragon 845 і модем Snapdragon X20 LTE. Є ймовірність, що новинка буде називатися Crosshatch.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh