Техно

Google: Число запитів на тему VR-порно зросла на 9 900 %

Компанія Google надала статистичні дані, згідно з якими, за останні роки число запитів мають відношення до VR-порно, зросла на 9 900%. Фахівці корпорації пов’язаність язують підвищення популярності з виходом анонсів нової VR-гарнітури Oculus Rift.

Компанія SuperData припускає, що підвищення запиту на розваги подібного роду будуть зростати і, можливо, значно перевершать по популярності ігровий контент, призначений для шоломів віртуальної реальності.
Обсяг глобального ринку VR-порно в 2020 році може досягти 40 млрд. американських доларів.

Зараз користувачі, які шукають Google VR-контенту для дорослих до кінця не розуміють, що це таке, у них немає гарнітури ними рухає цікавість. Але в майбутньому, вже усвідомлено люди будуть користуватися продукцією, коли захочуть побачити і спробувати щось нове, впевнені представники компанії.

Сучасні VR-гарнітури, такі як HTC Vive або Oculus Rift ще не можуть похвалитися популярністю і загальнодоступністю. Новинки VR-технологій викликають великий інтерес у потенційних споживачів, на комп’ютерній виставці фахівці всесвітньо відомій порностудії Naughty America відзначили інтерес до продукції.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.