Економіка

Головним українським експортним продуктом після війни може стати зброя – Камишін

Головним експортним продуктом України після війни може стати зброя. Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін на Київському міжнародному економічному форумі, пише Liga.net

“Ми 20 років будували аграрну країну, йшли шляхом житниці Європи. На жаль, весь світ нам показав, що ця модель не може бути довгострокова, живуча. Ми війною вимушені будувати оборонно-промисловий комплекс, але це ще й можливість для нас як для країни стати арсеналом вільного світу”, – зазначив міністр.

За словами Камишіна перспективність цієї галузі демонструє виробництво дронів.

“Більшість того, що летить за межі України, це вироблено в Україні. Більшість того, що летить на лінії фронту, вироблено в Україні. І ви побачите в найближчі шість місяців щомісячно кратне зростання вітчизняного виробництва”, – сказав він.

Також міністр додав, що й за іншими напрямками буде відчутний результат.

“Ми про це мовчимо й будемо мовчати. Але все більше вітчизняного виробництва з’являється на фронті. Повірте мені, це стане головним експортним продуктом України”, – зауважив Камишін.

Він вважає, що навіть цивільний бізнес може замістити втрачені через війни контракти шляхом переходу на військове виробництво.

“Простий приклад. Корпуси для артилерійських снарядів і мін. Ще шість місяців тому у нас, наприклад, для 82-ї міни було два постачальники. На сьогодні – більше 20. Це значить, що ще 18 компаній знайшли можливість переключити своє ливарне виробництво на виробництво корпусів мін. Так само по багатьох напрямках”, – зазначив О. Камишін.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України