З головної різдвяної ялинки Праги виготовлять меблі

Різдвяний ярмарок на Староміській площі Праги пропрацює до кінця нинішнього тижня. Вже у понеділок, 7 січня, намети приберуть, а красуню-ялинку розрядять і розпиляють. Але навіть після цього хвойне дерево, місяць дарувавши радість тисячам людей, продовжить служити добру.

Гілки 22-метрової ялинки доставляти в Празький зоопарк, де ними поласують слоні, верблюди та інші тварини. Стовбур же відправлять в Брно. Там працівники власності столярної майстерні виготовляють з нього два столи, а половину виручених від їх продажу гроші віддадуть на благодійність.

«Ми хочемо зробити особливі столи з історією. Різдвяна ялинка ідеально підходить для цієї мети. За технологією дерево спершу має добре висохнути. Тому виробництво почнеться лише влітку», – розповів представник фірми Петро Влк.

Першим ділом майстерня запропонує купити столи мерії Праги. Якщо місто відмовиться, тоді незвичайну меблі виставляти на інтернет-аукціон Aukro, де її зможе придбати будь-який бажаючий. Фірма розраховує виручити з продажу обох лотів до 100 тис. крон. Передбачувані дати проведення аукціону – з 17 по 27 січня.

Зазначимо, щорічно компанія Taiko, організуюча різдвяний ярмарок на Староместской площі, просити чеську громадськість допомогти з пошуком відповідного святкового дерева. Пріоритет віддається тим ялинок, які в будь-якому випадку довелося б рубати. Наприклад, власник нинішнього дерева збирався спиляти його, оскільки воно зросло так сильно, що при сильному вітрі могло впасти на будинок. У позаминулому році ялинку компанії запропонував бізнесмен, який вирішив вирубати всі дерева на купленій ділянці, щоб побудувати на ньому автопарковку.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh