Авторські статтіТехно

Головний конструктор РКК «Енергія» перейшов в іншу компанію після того як на МКС виявили діру в корпусі

Звільнення спеціаліста не пов’язане з ситуацією на МКС або іншими проблемами, в понеділок минули його повноваження.

За словами представника ПАТ РКК «Енергія», 10 вересня 2018 року закінчився термін повноважень генерального конструктора засобів виведення Ігоря Радугіна, який також був членом правління компанії. Радугін не довго перебував у статусі безробітного. У цей же день він перейшов в компанію S7 SPACE. Там він приступив до виконання посадових обов’язків. На новому місці він буде виконувати завдання по виробництву багаторазової ракети-носія для проекту «Морський старт». До речі, перейшов Радугін з державної компанії в комерційну. Швидше за все, фінансовий стан Ігоря Сергійовича значно покращиться, але інтелектуальна праця має високо оплачуватися.

Ситуація в РКК «Енергія» зі зміною конструктора ніяк не пов’язана з подією 30 серпня, коли на МКС стався витік повітря. Комісія від компанії вивчила проблему і зробила низку заяв. За першою версією, діра утворилася в результаті попадання метеорита. Уважно розглянувши характер відчини, було встановлено умисну появу на корпусі. Присутні явні сліди дрилі. Ось тільки професіоналом у свердлінні подібних дірок зловмисник не був, так як дриль кілька разів ковзала по корпусу.

Винних поки що виявити не вдалося. Був озвучений варіант з божевільним космонавтом на борту, який намагався вбити всіх, але цю версію відкинули. На даний момент розслідуванням займається Роскосмос.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України