Головний гей по Зодіаку: які знаки найбільш схильні до «експериментів» – астролог

«Нетрадиційність» деяких сузір ‘ їв можна визначити за кількома ознаками

Астрологи вважають, що, незважаючи на вплив надає зірками на характер людини, орієнтацію визначити не можна. Тому в корені невірно твердження, начебто того, що більшість Раків – геїв.

Орієнтація складається з безлічі факторів, і схильність до одностатевих стосунків може виникнути у будь-якого знака. Тим не менше, статистика річ примхлива і відповідно їй найчастіше тяга до «ближньому своєму» зустрічається у певних знаків.

«Водолії натури, не терплять обмежень і рамок», – зазначає езотерик, Анастасія Рудих. – «Правила для них як для бика червона ганчірка. Прагнучи виділитися і йти своїм шляхом, вони часто схильні до експериментів в інтимному плані».

Багато в чому, впевнена астролог, перехід Чоловіків – Стрільців на полярну бік викликано соціальною мімікрією. Вони просто використовують свою сексуальність для досягнення своїх цілей в найкоротші терміни. Жінки – Стрільці натури незалежні і у відносинах віддають перевагу головувати і бачити поряд з собою того, хто не буде нав’язувати свою волю. Тому і вибір падає на симпатичних подруг.

І завершують список представники знаку Зодіаку – Діви. Часто його представники – капризні і ранимі натури з тонкої душевним організацією. Таким чоловікам потрібен поряд той, хто, що називається «привчений до лотка». Тобто людина, що не вимагає догляду і здатна сама вирішувати свої проблеми, заодно допомагаючи партнеру.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh