Життя

Головний гей по Зодіаку: які знаки найбільш схильні до «експериментів» – астролог

«Нетрадиційність» деяких сузір ‘ їв можна визначити за кількома ознаками

Астрологи вважають, що, незважаючи на вплив надає зірками на характер людини, орієнтацію визначити не можна. Тому в корені невірно твердження, начебто того, що більшість Раків – геїв.

Орієнтація складається з безлічі факторів, і схильність до одностатевих стосунків може виникнути у будь-якого знака. Тим не менше, статистика річ примхлива і відповідно їй найчастіше тяга до «ближньому своєму» зустрічається у певних знаків.

«Водолії натури, не терплять обмежень і рамок», – зазначає езотерик, Анастасія Рудих. – «Правила для них як для бика червона ганчірка. Прагнучи виділитися і йти своїм шляхом, вони часто схильні до експериментів в інтимному плані».

Багато в чому, впевнена астролог, перехід Чоловіків – Стрільців на полярну бік викликано соціальною мімікрією. Вони просто використовують свою сексуальність для досягнення своїх цілей в найкоротші терміни. Жінки – Стрільці натури незалежні і у відносинах віддають перевагу головувати і бачити поряд з собою того, хто не буде нав’язувати свою волю. Тому і вибір падає на симпатичних подруг.

І завершують список представники знаку Зодіаку – Діви. Часто його представники – капризні і ранимі натури з тонкої душевним організацією. Таким чоловікам потрібен поряд той, хто, що називається «привчений до лотка». Тобто людина, що не вимагає догляду і здатна сама вирішувати свої проблеми, заодно допомагаючи партнеру.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України