Головний дизайнер залишив Apple біля розбитого корита

Компанія не знає в якому напрямку рухатися, тому готує до 2020 року 4 нових iPhone.

У компанії Apple настали суворі зміни, пост головного дизайнера змінився вперше за довгі роки. Це вже помітно по дизайну смартфонів, які будуть представлені у вересні цього року. Неоднозначний, квадратний модуль камери, три об’єктива розташовані у формі трикутника, все це обговорюється з насмішкою в бік компанії. Існує думка, що головний дизайнер залишив Apple біля розбитого корита, саме через неоднозначний дизайну iPhone XI, але це тільки чутки.

Очевидно, що компанія сумнівається у виборі напрямку для розвитку своїх смартфонів, саме тому вони планують випустити 4 різних пристрою в 2020 році.

На думку експертів, Apple кардинально змінює дизайн смартфонів раз в 5 років, наступного разу в 2020 р. Дизайн апаратів поки залишається таємніцею, ае оприлюднена маса припущень щодо діагоналей пристроїв, три основних апарати будуть оснащені екранами 5,4″, 6,1″ і 6,7″.

Крім того, компанія замислилась над моделлю спеціально для китайського ринку. Її справи в піднебесній йдуть не дуже добре, це викликано тім, що прилавки Китаю переповнені аналогами iPhone з помітно менших цінником.

Аналітики припускають, що Apple зможе продати 200 мільйонів смартфонів в 2020 році. Причина таких прогнозів – повна зміна дизайну і поява бюджетника в лінійці.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh