Техно

Головний дизайнер залишив Apple біля розбитого корита

Компанія не знає в якому напрямку рухатися, тому готує до 2020 року 4 нових iPhone.

У компанії Apple настали суворі зміни, пост головного дизайнера змінився вперше за довгі роки. Це вже помітно по дизайну смартфонів, які будуть представлені у вересні цього року. Неоднозначний, квадратний модуль камери, три об’єктива розташовані у формі трикутника, все це обговорюється з насмішкою в бік компанії. Існує думка, що головний дизайнер залишив Apple біля розбитого корита, саме через неоднозначний дизайну iPhone XI, але це тільки чутки.

Очевидно, що компанія сумнівається у виборі напрямку для розвитку своїх смартфонів, саме тому вони планують випустити 4 різних пристрою в 2020 році.

На думку експертів, Apple кардинально змінює дизайн смартфонів раз в 5 років, наступного разу в 2020 р. Дизайн апаратів поки залишається таємніцею, ае оприлюднена маса припущень щодо діагоналей пристроїв, три основних апарати будуть оснащені екранами 5,4″, 6,1″ і 6,7″.

Крім того, компанія замислилась над моделлю спеціально для китайського ринку. Її справи в піднебесній йдуть не дуже добре, це викликано тім, що прилавки Китаю переповнені аналогами iPhone з помітно менших цінником.

Аналітики припускають, що Apple зможе продати 200 мільйонів смартфонів в 2020 році. Причина таких прогнозів – повна зміна дизайну і поява бюджетника в лінійці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України