Війна РФ проти України

Головні новини ранку: у Резнікова пояснили, чому пригожин так спішить «взяти» Соледар, новий удар по Запоріжжю

У Криму набирають нових найманців для війни проти України – Генштаб ЗСУ

На тимчасово окупованому півострові створили нові так звані ПВК «щит» та «русич». Туди запрошують колишніх військовослужбовців та інших співробітників силових структур, в пріоритеті – офіцери. Щоб хоч якось зацікавити, потенційним кандидатам обіцяють високе грошове утримання, а також те, що їх нібито не будуть залучати до бойових дій на території України.

У Резнікова пояснили, чому путінські генерали йдуть ва-банк

За словами радника голови Міноборони Олексія Копитько, суровікін провалися на посаді головнокомандувача війною в Україні: неефективні ракетні атаки по Україні призвели до помітного виснаження запасів російських ракет і спонукали низку постачань від західних партнерів України.

«Призначення Герасимова – важливий сигнал. Недарма товариш пригожин учора на випередження «взяв» Соледар у телеграмі. Поспішав. А сьогодні міноборони рф його спростувало. «Взяти» Соледар і Бахмут тепер має Герасимов. Для російського генералітету це практично ва-банк. Шойгу створив конструкцію «помри сьогодні ти, а завтра я», – написав Копитько.

Знову приліт по Запоріжжю

Про це повідомляє голова місцевої обласної військової адміністрації Олександр Старух.

За його словами, в одному з районів пошкоджено приватні будинки та об’єкти інфраструктури. Масштаб шкоди ще встановлюється. За попередніми даними, люди не постраждали.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України