Війна РФ проти України

Головне зі зведення Генштабу: у Горлівці ворог планує мобілізувати 500 непридатних до служби чоловіків

• На Бахмутському напрямку ворог не полишає спроб захопити місто Бахмут, де тривають постійні позиційні бої. Та наші захисники відбили атаки противника в районах населених пунктів Ягідне, Хромове та Оріхово-Василівка. Ворожих обстрілів зазнали 15 населених пунктів Донецької області поблизу лінії зіткнення. Серед них – Никифорівка, Васюківка, Міньківка, Дубово-Василівка, Бахмут, Іванівське та Костянтинівка.

• В Горлівці, що на території тимчасово окупованої Донеччини, близько 90 військовослужбовців армії рф перебувають на лікуванні в медичних установах міста. Їх планують направити до міста Урзуф для проходження ВЛК на предмет визначення придатності до подальшого проходження військової служби.

• Також в Горлівці ворог отримав розпорядження щодо проведення чергової хвилі мобілізації в місті для поповнення складу небоєздатних підрозділів. Планується мобілізувати близько 500 осіб з тих категорій, які раніше отримали бронь за причин обмеженої або повної непридатності до військової служби.

• Авіація Сил оборони за добу завдала 9 ударів по районах зосередження окупантів, 3 удари по місцях розгортання ЗРК противника та 3 удари – по інших важливих об’єктах окупантів.

• Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 3 райони зосередження особового складу противника, 3 пункти управління підрозділами армії рф та розгорнуту позицію ППО противника.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України