Війна РФ проти України

Головне з ранкового зведення Генштабу: окупанти відмовляються виконувати накази своїх командирів

• Завдяки професійним і злагодженим діям, протягом минулої доби підрозділи Сил оборони України відбили 57 атак противника на зазначених напрямках.

• Противник продовжує цинічно використовувати медичні заклади тимчасово окупованих територій у власних цілях. Місцеву лікарню Біловодська Луганської області облаштовано під військовий шпиталь на 200 ліжкомісць.Наразі у медичному закладі лікують окупантів, які мають легкі поранення. Водночас, усіх цивільних людей «виписано».

• Спостерігається тенденція, коли російські загарбники відмовляються виконувати накази командирів. 23 березня за відмову виконувати бойове завдання, було обеззброєно та доставлено до Макіївки Донецької області близько 70 осіб із підрозділів добровольчих формувань «невський» та «ветерани». Схожий випадок стався і 25 березня, виконувати наказ відмовився особовий склад роти розвідки противника, що діє на Авдіївському напрямку.

• Авіація Сил оборони за минулу добу завдала п‘ятьох ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів. Водночас наші захисники збили ворожі БпЛА «Орлан-10» та «ZALA».

• Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили пункт управління, шість районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки противника, зенітно-ракетний комплекс, а також склад боєприпасів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України