Авторські статті

«Головне – побільше фотографій»: експерт розповів про «нелегку роботу президента»

Експерт Сергій Гайдай розповів про роботу президента, причому не тільки України, але і будь-якої іншої країни. На своїй сторінці у Facebook він написав, що у будь-якого президента є обов’язкова програма на весь термін. За його словами, за час президентства важливо зробити дуже багато фотографій, і це найголовніше завдання.

«Фото в соняшниках, у пшениці на полі. Бажано в вишиванці. Залізти під землю у шахту і вимазатися вугіллям. Відвідати завод, фото біля мартена, прокатного стана, верстата – обов’язково в касці. Політати на винищувачі. Шолом, комбінезон і всі справи. Фото за кермом трактора або комбайна. Пострибати по пеньках, підтягнутися на турніку, проїхатися на велосипеді, зробити фото в спортзалі або на пробіжці – і так, бажано фото з голим торсом. Фото на передовій – в броникові і касці», – пише Гайдай.

Також він підкреслив, що можна фотографуватися в громадському транспорті, з шаурмою або пончиками і так далі. На думку експерта, все це просто необхідно виконати, а потім подивишся – ніби вже і термін закінчується, і все зроблено не дарма, у відставку – з почуттям виконаного обов’язку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України