Право

Голова Вінницької ОДА Владислав Скальський ознайомився з роботою прикордонників

Учора, 16 січня, у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Могилів-Подільський», що на кордоні з Республікою Молдова, побував голова Вінницької ОДА Владислав Скальський.

Оглянувши міжнародний пункт пропуску, голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський акцентував увагу на такому важливому питанні як облаштування інфраструктури даного об’єкта. На даний час тут проводяться заходи по удосконаленню організації руху, що передбачає розділення транспортних потоків легкових та вантажних автомобілів.

 «Виклик полягав у тому, що необхідно було провести реконструкцію пункту пропуску з урахуванням всіх потреб. На сьогодні спільно погоджено схему організації руху, яка буде більш досконалою та зручною як для громади міста, так і для прикордонників. Зокрема, передбачено розділити транспортні потоки легкових та вантажних автомобілів. Для вантажного потоку буде побудовано додаткову смугу для того, щоб це був дійсно ефективний пункт пропуску. Це означає полегшення процедури проходження митного та прикордонного контролю, що є запорукою розвитку економіки та нашого транскордонного співробітництва. Проведення реконструкції є особливо важливим, адже це головний пункт пропуску нашої області з Республікою Молдова, а також наше обличчя та обличчя країни загалом. Саме тому полегшення цих процедур дозволить нам збільшити кількість подорожуючих, в тому числі і в Україну. Зрештою, якісний контроль на пункті пропуску – це запорука економічного розвитку та співробітництва між нашими країнами», – зазначив посадовець.

Очільник області також побував і в управлінні Могилів-Подільського прикордонного загону імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова. Він ознайомився з роботою підрозділу та поцікавився організацією несення служби, обстановкою на найскладніших ділянках кордону тощо.

Голова Вінницької ОДА Владислав Скальський ознайомився з роботою прикордонників Голова Вінницької ОДА Владислав Скальський ознайомився з роботою прикордонників Голова Вінницької ОДА Владислав Скальський ознайомився з роботою прикордонників

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

6 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.