Авторські статтіДіаспора

Керівник Служби безпеки Чехії звинуватив РФ в бажанні розвалити ЄС і НАТО

Керівник Служби безпеки Чехії (BIS) Міхал Коуделка виступивши на конференції «Актуальні загрози безпеки» (Aktuální bezpečnostní hrozby), що проходила в парламенті.

«Метою російських спецслужб є знищення ЄС і НАТО. Серйозну проблему представляють шпигуни зі СЗР і ГРУ. Вони дуже активні і агресивні і не завжди працюють під прикриттям посольства. У них є працівники у відомствах, прямо чи непрямо пов’язаних з посольством. Це спецслужб з великим потенціалом, технічно оснащені, добре фінансуються. Вони можуть прослуховувати будь-якого з нас», — цитує Коуделку сайт Denikn.cz.

Він додав, що російські спецслужб активно збирають відкриту інформацію і передають її на батьківщину.

Також Коуделка попередив про активність китайських спецслужб, які цікавляться військово-технічною інформацією і намагаються впливати на чеську політику. Для цього вони «жорстко і безкомпромісно» використовують свою діаспору, давлячи на тих, хто живе за кордоном, але їх родичі при цьому залишаються в Китаї.

«Ми повинні розмовляти з наддержавами на рівних. Необхідно спілкуватися і торгувати, але вести себе як сильна і впевнена в собі країна», — переконаний Михайло Коуделка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

7 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.