Керівник Служби безпеки Чехії звинуватив РФ в бажанні розвалити ЄС і НАТО

Керівник Служби безпеки Чехії (BIS) Міхал Коуделка виступивши на конференції «Актуальні загрози безпеки» (Aktuální bezpečnostní hrozby), що проходила в парламенті.

«Метою російських спецслужб є знищення ЄС і НАТО. Серйозну проблему представляють шпигуни зі СЗР і ГРУ. Вони дуже активні і агресивні і не завжди працюють під прикриттям посольства. У них є працівники у відомствах, прямо чи непрямо пов’язаних з посольством. Це спецслужб з великим потенціалом, технічно оснащені, добре фінансуються. Вони можуть прослуховувати будь-якого з нас», — цитує Коуделку сайт Denikn.cz.

Він додав, що російські спецслужб активно збирають відкриту інформацію і передають її на батьківщину.

Також Коуделка попередив про активність китайських спецслужб, які цікавляться військово-технічною інформацією і намагаються впливати на чеську політику. Для цього вони «жорстко і безкомпромісно» використовують свою діаспору, давлячи на тих, хто живе за кордоном, але їх родичі при цьому залишаються в Китаї.

«Ми повинні розмовляти з наддержавами на рівних. Необхідно спілкуватися і торгувати, але вести себе як сильна і впевнена в собі країна», — переконаний Михайло Коуделка.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh