ЄС|NATO

Голова РНБО Польщі попереджає: у країн НАТО є три роки, щоб підготуватися до протистояння з Росією

Глава Бюро національної безпеки попереджає, що Росія відновлює свій військовий потенціал. За словами Яцека Сівери, щоб уникнути війни з Росією, країни нашого регіону мають три роки на зміцнення своїх сил.

Про це повідомляє Голос українською з посиланням на полське видання Wiadomosci.dziennik

Севіра відповів в інтерв’ю, опублікованому в суботньому “Nasz Dziennik”, на запитання про співпрацю з новою парламентською більшістю, яка має інше ставлення до багатьох питань, ніж президент.

Коли мова йде про безпеку, то з заяв деяких політиків і розмов, які я мав, я розумію, що фундаментальні напрямки будуть дотримані. Президент очікує, що цілі щодо формування армії, збільшення чисельності та модернізації радикально не зміняться, сказав Сєвєра.

«Критикувати закупівлі (військової техніки) – хибний аргумент»

Голова Бюро національної безпеки також прокоментував заяву про те, що опозиція, яка отримала більшість у Сеймі, стверджує, що Міністерство національної оборони закуповує забагато обладнання та критикує закупівлю 500 одиниць HIMARS.

Критикувати закупівлі під приводом, наприклад, що виробник не постачав таку кількість зброї для армії США, є хибним аргументом (…). Оскільки мова йде про виробництво та поставки в мирний час, тобто до 2022 року, доцільно було б порівняти наші закупівлі з кількістю знищених на сьогоднішній день систем залпового вогню з російської та української сторони. Росіяни втратили близько 900 таких комплектів, Україна — понад 500, підрахував Сівера.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України