Авторські статтіТехно

Голландській інженер створив систему розпізнавання кота

У Голландії інженер і програміст Аркайц Гарро створив спеціальний пристрій для розпізнавання морди кота. Примітно, що в деяких випадках воно розпізнає і людське обличчя, проте основне завдання – це чотириногі. Девайс встановлюється на двері балкона з метою повідомити господаря про тварину, яка хоче увійти в будинок.

За словами розробника, такий пристрій він вирішив створити після історії, яка трапилася з ним і його сім’єю. Протягом кількох років до нього в будинок приходив кіт по кличці Бобіс і стояв біля огорожі. Домочадці спочатку вирішили, що тварина безпритульна і почали його годувати. Проте пізніше виявилося, що кіт належить сусідові. Тому всі вирішили розділити його на два будинки, якщо тварина так вирішила.

У підсумку для Бобіса з’явиввся цілий розклад, за яким він жив то в одних, то в інших господарів. Тому Гарро і створив пристрій, щоб знати, коли тварина приходить до нього додому. За допомогою нейромереж, на яких працює девайс, розпізнається морди кота і відправляється повідомлення на смартфон, щоб господар впустив Бобіса.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.