Голландській інженер створив систему розпізнавання кота

У Голландії інженер і програміст Аркайц Гарро створив спеціальний пристрій для розпізнавання морди кота. Примітно, що в деяких випадках воно розпізнає і людське обличчя, проте основне завдання – це чотириногі. Девайс встановлюється на двері балкона з метою повідомити господаря про тварину, яка хоче увійти в будинок.

За словами розробника, такий пристрій він вирішив створити після історії, яка трапилася з ним і його сім’єю. Протягом кількох років до нього в будинок приходив кіт по кличці Бобіс і стояв біля огорожі. Домочадці спочатку вирішили, що тварина безпритульна і почали його годувати. Проте пізніше виявилося, що кіт належить сусідові. Тому всі вирішили розділити його на два будинки, якщо тварина так вирішила.

У підсумку для Бобіса з’явиввся цілий розклад, за яким він жив то в одних, то в інших господарів. Тому Гарро і створив пристрій, щоб знати, коли тварина приходить до нього додому. За допомогою нейромереж, на яких працює девайс, розпізнається морди кота і відправляється повідомлення на смартфон, щоб господар впустив Бобіса.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh