Голий чоловік у Відні протягом години зміг влаштувати безлади на дитячому майданчику, поранити поліцейського, перенести зупинку серця

У неділю вдень голий чоловік, який влаштував заворушення на дитячому майданчику у віденському районі Фаворітен, спровокував цілу поліцейську операцію.

Приблизно о 16:30 в поліцію надійшов виклик з вулиці Кете-Одводи у віденському районі Фаворітен. Причиною виклику було те, що на майданчику з’явився голий агресивний чоловік і так налякав дітей, що вони забралися на дах гаража. Так заявив прес-секретар поліції Пол Ейденбергер. Голий став ще агресивнішим при вигляді офіцерів поліції, яка намагаючись його заспокоїти.

Коли чоловік почав фізично нападати вже на поліцейських, вони застосували щодо нього балончик з перцевим газом. Але це не дало ніякого ефекту. «На людей з психічними розладами, а також принявж наркотики, як вже неодноразово зазначалося, перцевий балончик не робить ніякого впливу», — сказав Ейденбергер.

Кілька поліцейських, нарешті, подолали опір і затримали його, при цьому один працівник отримав пошкодження. У той час свідок знайшов одяг чоловіка в сусідньому під’їзді, що допомогло з’ясувати його особу. Але це було ще не все — людини посадили в машину швидкої допомоги. Він марив і вже працівники швидкої разом з поліцією намагалися в свою чергу його заспокоїти, але раптово в 17.24 він переставши дихати. Медики змогли його реанімувати, стабілізувати і нарешті доставити в лікарню.

За матеріалами:vienna.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh