Новини з Австрії

Голий чоловік без маски у віденському метро: поліцейським довелося припинити його гімнастичні вправи

У четвер ввечері у Відні відбулася поліцейська операція на станції Пратерштерн на лінії метро U1

Абсолютно голий чоловік без маски віджимався на пероні, потім крутився навколо поручня у вагоні як стриптизерка в нічному клубі і просто приймався прогулюватися по вагону. Охоронці Wiener Linien викликали поліцію, яка розповіла людині про порушення правил пристойності і вивела його з метро. Оскільки голій не мав захисної маски, йому також доведеться заплатити штраф у розмірі 25 євро.

Точна причина такої оголеної активності в даний час невідома, чи був він натхнений урядовими заходами по відновленню спортивних заходів, також невідомо.

Відомо лише, що якщо ви хочете прогулятися на свіжому повітрі або зайнятися спортом, тепер ви можете знову скористатися громадським транспортом. До теперішнього часу, згідно з указом міністра охорони здоров’я Рудольфа Аншобера, використання було дозволене лише у чотирьох випадках: для запобігання безпосередній небезпеці для життя, здоров’я і майна, для надання допомоги людям, для здійснення покупок і поїздки на роботу. І не забувати, що зобов’язання носити маску поширюється на громадський транспорт, за винятком дітей віком до шести років.

За матеріалами:krone.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України