Авторські статті

В Одесі ще досі на знайшли винних за повернення деяким вулицям радянські назви

Пам’ятаєте, як минулої весни депутати Одеської міської ради повернули деяким вулицям Одеси радянські назви, – пише Дмитро Гнап на своїй сторінці?

Обурення громадськості через такий сепаратистський вчинок одеських депутатів було неймовірне.

СБУ тоді навіть відкрило кримінальне провадження за статтею 436-1 (пропаганда комуністичного та нацистського тоталітарних режимів). За що світить покарання від 5-ти до 10-ти років.

Тим часом Царьов “здав” Кремль заявою про участь в боях у Сирії найманців з Донбасу

І пройшов майже рік.

Ми поцікавились у одеської прокуратури та СБУ чи вже закінчилося слідство по цьому депутатському демаршу? Чи вручені комусь підозри за цей місцевий сепаратизм? Чи передали справу до суду?

Відповідь прокуратури була в модному тепер чиновницькому стилі:

“Досудове розслідування у даному провадженні триває. Про підозру на даний час нікому не повідомлено” – відповіли в одеській прокуратурі.

Це при тому, що список депутатів, які проголосували за це рішення висить на сайті мерії – вся фракція Труханового на чолі з ним, плюс Оппоблок.

Тому, не дивуйтесь, коли в разі чого, вся ця шобла дістане з внутрішніх кишень російські прапори та георгіївські стрічки.

Бо нинішня влада їм дає чудовий сигнал: витирати ноги об Україну можна. Головне – не критикуйте президента і вчасно віддавайте частку з вкраденого.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України