Новини з Австрії

Глядачі австрійської громадської телерадіокомпанії ORF вибрали найкрасивіше місце Австрії-2019

Озеро Люнерзе (Lünersee) в Форарльберзі було визнано найкрасивішим місцем у Австрії глядачами австрійської громадської телерадіокомпанії в суботу. Голосування проходило в шостий раз в рамках передачі «9 Plätze — 9 Schätze». Участь у виборах взяло 994 000 глядачів.

Люнерзі знаходиться на висоті 1970 метрів над рівнем моря в районі Блуденца і є найбільшим природних гірським озером в Східних Альпах. З 1959 року озеро стало ще більш потужним завдяки побудованій греблі. Водосховище Утворене служити джерелом води для чотирьох місцевих електростанцій: «Люнерзе», «Rodund I», «Rodund II» і «Rodund Walgau». Озеро пов’язано з прилеглої селом Бранд фунікулерної системою Lünerseebahn. Озеро належить муніципалітету Ванданс.

Друге місце зайняли виноградники в Хохгайле (Штирія), а на третьому розмістилися природні озера в Вальдфіртель в Нижній Австрії.

Попередніми переможцями перших п’яти випусків були Grüne See (Штирія), Formarinsee (Vorarlberg), Kaisertal (Тіроль), Körebersee (Vorarlberg) І Schiederweiher (Верхня Австрія).

За матеріалами:/www.heute.at
Фото:https://www.vorarlberg-alpenregion.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України