Новини з Австрії

У Відні мігрант напав на поліцейського з ножем

Район Відня-Фаворітен офіційно є зоною заборони на зброю з 30 березня. Повідомляється, що відтоді там стало спокійніше. Але вчора про це не могло бути й мови.

Під час перевірки в п’ятницю ввечері на Кеплерплац на поліцейського напали з ножем. Лише захисний жилет врятував йому життя.

Поліція прибула на Кеплерплац у п’ятницю ввечері через явно п’яного чоловіка. Повідомляється, що він кидав скляні пляшки. Співробітники резервного підрозділу хотіли провести перевірку документів.

Ситуація загострилася і мігрант, щодо якого також є ордер на арешт німецької судової системи, витягнув ножа і завдав поліцейському удару. Бронежилет врятував йому життя і інспектор отримав легке поранення.

У поліції все ще були проблеми із затриманням Мохаммеда Р., оскільки його не вдалося змусити опустити зброю. Зрештою їм вдалося це зробити тільки за допомогою електрошокера. Нападник затриманий і перебуває під вартою в поліції. Очікується, що цими вихідними його ув’язнять у СІЗО. За даними поліції, мотиви нападника незрозумілі.

24-річний поліцейський, отримавши легке поранення, більше не міг виконувати свої обов’язки і йому також було надано психологічну допомогу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України