Глава УГКЦ у Кракові презентував свою книгу “Діалог лікує рани”

«Хочу дуже сердечно привітати греко-католицьку громаду у Кракові» – такими словами Блаженніший Святослав розпочав свій офіційний візит до Кракова. В аеропорту Главу УГКЦ зустрічав о. Петро Павлище, парох греко-католицької парафії у Кракові, о. Григорій Назар, парох для греко-католиків у м. Горлиці та українська молодь.

Насамперед Предстоятель УГКЦ зустрівся із колишнім архиєпископом Краківським, секретарем св. Івана Павла ІІ кардиналом Станіславом Джівішом, щоб подякувати йому за його вступне слово до книжки-інтерв’ю «Діалог лікує рани». Кардинал сердечно привітав Главу УГКЦ і висловив своє задоволення з того, що Блаженніший Святослав довірив йому написання вступу до дуже актульної книжки.

У вечірніх годинах до костелу св. Катерини Александрійської Чину Августиніанців зійшлося багато українців і поляків, щоб взяти участь у презентації книжки-інтерв’ю Блаженнішого Святослава «Діалог лікує рани». Глава УГКЦ розказав про історію цього інтерв’ю з п. Кшиштофом Томашіком і яким чином зродилася ідея його видання. Він зазначив, що Господь нас сотворив для спілкування-діалогу і ми маємо в ньому потребу, що це спілкування має лікувальну силу і що сучасна людина справді має багато ран, які потребують лікування.

Редактор Католицької Інформаційної Агенції, п. Кшиштоф Томашік заохотив слухачів не просто до читання цієї книжки, але до її вивчення, бо саме в ній можна знайти не просто відповіді на складні життєві питання, але й зрозуміти, як їх лікувати. Ця книга справді спонукує до діалогу з Богом, з ближнім, з неприятелем. В ній можна знайти роздуми над багатьма темами сьогодення, які торкають кожну людину особисто.

Глава УГКЦ окремо зупинився на питанні українсько-польського примирення. Він розповів про ті кроки, які спільно роблять і продовжуватимуть робити у цій справі єпископати Римо- і Греко-Католицької Церков.

На завершення зустрічі Блаженніший Святослав звернувся з особливим словом до численно присутніх українських студентів, які навчаються у краківських вузах із заохоченням після навчання повертатися до України, адже вона їх потребує і чекає.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh