Глава УГКЦ висловив свою солідарність з усіма журналістами, які не бояться говорити правду

До всіх вас я б хотів звернутися словами святого Папи Івана Павла II: «Не бійтеся!» Гадаю, цей злочин справді мав на меті налякати всіх тих, які говорять правду про болючі і невигідні складні питання нашого життя і ширшого контексту відносин між державами. Зокрема, коли мова йде про відкриту агресію проти України.

Такі слова сказав Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, в інтерв’ю Департаменту інформації Церкви стосовно вбивства журналіста Павла Шеремета.

«Сьогодні, у день, коли з ним прощаються в Києві, з одного боку, ми молимося за вічний упокій слуги Божого Павла, а з іншого – висловлюємо нашу солідарність з усіма журналістами. До тих, хто його сьогодні супроводжує в останню путь, прагну сказати слова: «Не бійтеся говорити правду, бо тільки тоді ми зможемо побороти і перемогти тих, хто підняв руку на життя Павла Шеремета», – закликав Предстоятель УГКЦ.

Глава УГКЦ висловив своє сподівання на незалежне і швидке розслідування цього вбивства. «Убивці повинні бути названі і покарані. Інакше – такий тероризм і розхитування ситуації продовжиться», – сказав Блаженніший Святослав.

Він також висловив своє глибоке співчуття родині «невинно вбитого журналіста Павла».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh