Духовне

Глава УГКЦ висловив свою солідарність з усіма журналістами, які не бояться говорити правду

До всіх вас я б хотів звернутися словами святого Папи Івана Павла II: «Не бійтеся!» Гадаю, цей злочин справді мав на меті налякати всіх тих, які говорять правду про болючі і невигідні складні питання нашого життя і ширшого контексту відносин між державами. Зокрема, коли мова йде про відкриту агресію проти України.

Такі слова сказав Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, в інтерв’ю Департаменту інформації Церкви стосовно вбивства журналіста Павла Шеремета.

«Сьогодні, у день, коли з ним прощаються в Києві, з одного боку, ми молимося за вічний упокій слуги Божого Павла, а з іншого – висловлюємо нашу солідарність з усіма журналістами. До тих, хто його сьогодні супроводжує в останню путь, прагну сказати слова: «Не бійтеся говорити правду, бо тільки тоді ми зможемо побороти і перемогти тих, хто підняв руку на життя Павла Шеремета», – закликав Предстоятель УГКЦ.

Глава УГКЦ висловив своє сподівання на незалежне і швидке розслідування цього вбивства. «Убивці повинні бути названі і покарані. Інакше – такий тероризм і розхитування ситуації продовжиться», – сказав Блаженніший Святослав.

Він також висловив своє глибоке співчуття родині «невинно вбитого журналіста Павла».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України