Глава УГКЦ привітав учасників Літньої школи в Римі

9 липня в приміщенні Товариства “Свята Софія” в Римі розпочалась Літня школа на тему “Постать Патріарха Йосифа Сліпого в контексті міжнародних церковних і політичних відносин”, приурочена 125-літтю від дня його уродин. З цієї нагоди Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ, надіслав учасникам школи привітального листа та закликав до подальших наукових пошуків.

Зачитав привітального листа о. Андрій Солецький, керівник Секретаріату Глави УГКЦ в Римі. У своєму зверненні Блаженніший Святослав зазначає, що місце проведення Літньої школи є не випадковим, адже саме з Риму “мій славний попередник, не маючи змогли жити і працювати в незалежній Україні, будував український світ. Тут він заклав собор Святої Софії Премудрості Божої та поряд із ним Український католицький університет, опираючись на віру і науку як міцний фундамент відродження Української Церкви та Держави”.

Глава УГКЦ також висловив переконання, що тема значення постаті Патріарха Йосифа в контексті міжнародних відносин вимагає  багатьох ґрунтовних досліджень та заохотив молодих науковців до подальших наукових пошуків. Він також подякував УКУ та Товариству “Свята Софія” за співпрацю в організації Літньої школи в м. Римі. “Особливу вдячність висловлюю п. Олегу Турію, проректору УКУ, за його жертовну працю для гідного вшанування ювілею 125-ліття від дня народження Патріарха Йосифа”, – пише Глава УГКЦ.

Додамо, що Літня школа відбувається в Римі з 9 по 15 липня. До участі були запрошені студенти-магістранти, докторанти і молоді науковці, які займаються проблематикою, пов’язаною з темою Школи. Лекторами Школи є о. Богдан Прах, ректор УКУ, о. Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій УКУ, Мирослав Маринович, віце-ректор УКУ, та інші молоді науковці з України і закордонних наукових інституцій.

Школа розпочалась Архієрейською Божественною Літургією, котру очолив владика Діонісій, апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії.

Секретаріат Глави УГКЦ в Римі

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh