Глава УГКЦ привітав владику-номінанта Віталія (Кривицького) з обранням правлячим єпископом Києво-Житомирської дієцезії РКЦ

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав владику-номінанта Віталія (Кривицького) з обранням правлячим єпископом Києво-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні.

«Із радістю сприйняв вістку про вибір Вас правлячим єпископом. Особисто та від імені Синоду Єпископів УГКЦ щиро вітаю Вас із цим призначенням», – написав Предстоятель Церкви у привітальному листі.

«Наша Держава, – мовиться також у листі, – переживає важкі часи становлення та боротьби за утвердження своєї свободи й цілісності. Але це і час, коли отримуємо найбільше Божих благодатей, якщо спільно служимо для Божої слави та добра нашого народу. Саме в цей період від Церкви люди очікують чіткої, злагодженої позиції щодо важливих суспільно-політичних питань».

«Господь кличе нас, католиків латинської та візантійської традицій, разом свідчите Христове Євангеліє сучасній Україні. Щиро сподіваюся на плідну братерську співпрацю з Вами для добра вірних і тих людей, які ще не знайшли дороги до Церкви», – написав Блаженніший Святослав новопризначеному правлячому єпископу.

«Нехай воскреслий Спаситель, який крізь замкнені двері приходить до своїх учнів, даруючи їм свій мир, доповнюючи їхню неміч своєю силою, сповнить і Вас своїми щедрими дарами», – побажав Глава УГКЦ владиці Віталію (Кривицькому).

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh