Глава УГКЦ привітав владику Михайла Бубнія з нагоди 50-річчя

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав вітальною грамотою владику Михайла Бубнія, екзарха Одеського, адміністратора Кримського екзархату, голову Патріаршої комісії у справах монашества, з нагоди 50-річчя з дня народження.

«У цей святковий день дякуємо Господеві за дар Вашого життя, святительського служіння та всі дари, якими Він так рясно Вас наділив і які Ви щедро примножили впродовж свого служіння Богові й Церкві. Святкування Вашого ювілею – це велика подія для всіх нас. Разом із Вами заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав Вас на дорогу жертовної посвяти Церкві та рідному народові», – йдеться у тексті документа.

Глава Церкви відзначив, що, отримавши священничі свячення з рук світлої пам’яті Блаженнішого Любомира, владика Михайло, як отець Чину Найсвятішого Ізбавителя, активно служив для розвитку монастиря, формації новиків та місійної діяльності.

«Ваше богопосвятне служіння, поєднане з науковою діяльністю, принесло чимало плодів для нашої Церкви, яка, вийшовши з підпілля, інтенсивно відроджувала своє чернече життя», – пише Отець і Глава УГКЦ у привітанні.

«Сьогодні Ви є для духовенства, монашества і мирян Одеського екзархату прикладом доброго пастиря, який кладе душу за своїх овець (пор. Ів. 10, 15), і ревного проповідника Євангелія Господа нашого Ісуса Христа. Завдяки Вашій харизмі та великим зусиллям наша Церква на Півдні України активно розвивається, а Ви втішаєтеся повагою і авторитетом. Не можна оминути увагою і Вашої сумлінної праці в Патріаршій комісії у справах монашества та батьківської опіки спільноти «Лицарі Колумба», – мовиться в тексті грамоти.

Блаженніший Святослав склав владиці Михайлу сердечну подяку та висловив визнання та похвалу.

«Бажаємо, щоб Всевишній благословив Вас міцним здоров’ям і надалі засилав Вам свої дари. Нехай благодать Святого Духа супроводжує Вас і допомагає Вам виконувати Божу волю. Поручаю Вас заступництву Пресвятої Богородиці. Нехай Вона покриває Вас своїм покровом і буде Вашою молільницею та помічницею в усіх потребах», – побажав Предстоятель УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh