Авторські статтіДуховне

Глава УГКЦ закликає українців не покидати свою країну

Я б заохотив наших слухачів не так дуже легко довірятися своїм мріям, що десь за межами України легко і швидко можна знайти справедливу зарплату. Тарас Шевченко колись говорив так: «Добре там, де нас нема». Гадаю, нам треба будувати справедливу державу в Україні… Таку думку висловив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 17 лютого 2018 року в ефірі інтерактивної програми «Відкрита Церква» «Живого ТБ» на тему соціальної справедливості.

За словами Предстоятеля УГКЦ, коли людина відчуває не до кінця оціненими свої таланти, свої дари, свої можливості розвиватися у своїй державі, зокрема відчуває, що її праця належним чином не є пошанована, вона має велику спокусу покинути цю державу і цю країну.

«Тому, очевидно, ці обставини, про які ми говоримо, така низька заробітна плата, є однією з причин еміграції. Хоча не єдиною…» – зауважив Блаженніший Святослав, додавши, що сьогодні дуже багато навіть тих, які піддалися спокусі і поїхали за кордон, не завжди і там знаходять справедливу зарплату.

«Чому? Тому що багато країн закривають очі на працю емігрантів саме через те, щоби їх визискувати і платять занижену зарплату, за яку, наприклад, італієць в Італії чи німець у Німеччині, ніколи б не працював», – сказав гість студії.

Глава УГКЦ відзначив, що наша Церква намагається не тільки в Україні говорити про соціальну справедливість, бути голосом тих, в кого той голос відібрали. «Наша Церква також захищає права наших емігрантів, навіть нелегальних за кордоном. Аби дбати про їхню гідність. Аби можна було і там домагатися для них справедливої зарплати», – сказав він.

Предстоятель Церкви наголошує, що нам потрібно добиватися необхідних умов, аби праця українця в Україні була належним чином оцінена. «Потрібно шанувати і підтримувати, – вважає Блаженніший Святослав, – приватну ініціативу, середній бізнес і тоді, я є оптимістом, ми зможемо створити необхідні умови, аби висококваліфіковані працівники, які відчувають можливість розвивати свою країну, могли це зробити».

«Не спішіть покидати свою країну. Не думайте, що вже десь хтось за кордоном готовий належним чином поважати вашу працю. Давайте творити справедливу державу і суспільство у нашій рідній батьківщині», – закликав Глава УГКЦ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Надо просить и требовать у власти чтобы она создавала условия для того чтобы люди остались в своем государстве.Люди не хотят быть рабочим скотом который работает чтобы платить все заработанное на налоги, которые власть нахально прикарманивает.У тех кто править скоро не останется кем управлять и кого так цинично доить. Создается впечатление что это все делается специально на выдавливание людей из своего государства, и освобождение территории под каких то других людей.Такого цинизма,такого обкрадания,таких непомерных налогов,так черное называть белым, а белое черным,так возвести ложь и унизить правду наверное такое можно только в Украине и России.Человек хочет жить сегодня,хочет чтобы жили нормально его дети, родственники, друзья, а смотреть как довольные чиновники грабят, унижают, уничтожают,занимаясь при этом беззаконием и пользуются безнаказанностью, этого уже никто не хочет терпеть и не хочет на это смотреть.Сколько у нас было уже революций, люди устали от всех революций и грабежа(красные пришли грабили, белые пришли грабят, и теперь уже совсем наши пришли родные эти грабят, насилуют, и убивают одновременно, и при этом честно говорят что это делается для счастья и благоденствия Украинского народа.Ну не хочет народ чтобы его честно грабили, убивали, и насиловали,ну не хочет и все и поэтому будучи в основе своем законопослушным, трудолюбивым, и добрым, народ избирает единственное для себя приемлемое решение покинут родную Украину-довели.

  2. Святослав опомятайся,здійснюється геноцид українських дітей,вбивають важко хворих дітей,а ти далі спиш літургічним сном,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

9 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.