Глава УГКЦ Блаженніший Святослав очолить Архиєрейську Божественну Літургію у північноіталійському м. Тортоні

Згромадження Отців Оріоністів запрошує духовенство та всіх українців в Італії до участі в Архиєрейській Божественній Літургії, яку очолить Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у північноіталійському м. Тортоні. Богослужіння відбудеться у вівторок, 16 травня 2017 р., о год.18:00 в санктуарію Madonna della Guardia.

Зазначений санктуарій був збудований Святим Луїджі Оріоне, в якому тепер знаходяться його нетлінні останки. Саме тут і народилося Згромадження Отців Оріоністів. Візит Блаженнішого Святослава на запрошення Згромадження приурочений до празника Св. Луїджі Оріоне та 15-річного ювілею присутності Згромадження Отців Оріоністів в Україні (у м. Львові).

«Запрошуємо духовенство УГКЦ в Італії співслужити цю Літургію разом з Патріархом. Також запрошуємо українських вірних взяти участь у цьому святі. Будемо дуже раді зустрічі і кращому знайомству між нами. Було б дуже гарно, якщо Санктуарій був би заповнений великою кількістю українців, які змогли б зустрітися і молитися разом з Патріархом. Розуміємо, що візит випадає на робочий день, і що люди працюють, але можливо хтось зуміє взяти кілька годин відпочинку. Думаємо, що це буде також важливою подією і для італійців, які зможуть насолоджуватися красотою Літургії східного обряду.

Більше інформації про нас: Facebook: CentroDivinaProvvidenza. www.madonnadellaguardia.it. Чекатимемо Вас разом з Вашими парафіянами», – йдеться в листі до Апостольського візитатора для українців в Італії від о. Еджідіо Монтанарі, С.Б.П., настоятеля Центру Божого Провидіння Отців Оріоністів УГКЦ, та всієї спільноти Оріоністів зі Львова.

Довідка:

La Basilica Santuario Madonna della Guardia

via D. Sparpaglione n.15

Tortona

ЦЕНТР БОЖОГО ПРОВИДІННЯ

Отців Оріоністів УГКЦ

Монастир Свв. Апостолів Петра і Андрія

Вул. Лінкольна, 12

М. Львів 79068

Тел.: 0038 032 293 18 71

Тел. Моб.: 0038 096 518 49 36

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh