Голова одного з районів Праги заявив в поліцію сам на себе

Голова міської частині Прага 6 Ондржей Коларж подав в поліцію заяву про вчинене кримінальне правопорушення (trestn? ozn?men?) сам на себе. Причиною такого незвичайного вчинку стала безперервна критика – опозиція звинувачує владу в неефективному і «підозрілому» управлінні поліклінікою в районі Бржевнів.

Політик вирішив звернути в поліцію, щоб правоохоронці розібралися і відповіли, чи є в діях керівництва міської частині склад злочину.

Суть справи в наступному. У 2010 році Прага 6 здала в оренду приватній компанії поліклініку Pod Marj?nkou за 500 тис. крон у рік. Угоду було розраховано на тридцять років, проте в 2016 році влада в односторонньому порядку розірвали договір, вважаючи його невигідним.

За словами Коларжа, рішення було прийнято після того як з’ясувалося, що орендар здавав приміщення поліклініки в суборенду, з чого заробляв 7,5 млн крон щорічно. Влада розсудила, що втрачати гроші нерозумно, і розірвала угоду.

За дострокове розірвання договору орендарю покладалася компенсація. Крім того, компанія вже встигла вкластися в ремонт будівлі. У результаті міська частина виплатила фірмі 40 млн крон. Весь процес контролювала аудиторська фірма Ernst & Young.

Після цього на владу обрушився шквал критики з боку опозиції і місцевих жителів, які вирішили висновок початку невигідної угоди підозрілим, а суму відступних невиправдано високою. Коларж сподівається, що його вчинок і висновок слідчих поставить крапку в цій справі.

Зазначимо, що в Чехії заяву про вчинене кримінальне правопорушення (trestn? ozn?men?) може подати хто завгодно і на кого завгодно. Прокуратура з поліцією зобов’язані реагувати і перевіряти всі звернення, після чого приймати рішення про порушення справи.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh