Голова одного з районів Праги заявив в поліцію сам на себе

Голова міської частині Прага 6 Ондржей Коларж подав в поліцію заяву про вчинене кримінальне правопорушення (trestn? ozn?men?) сам на себе. Причиною такого незвичайного вчинку стала безперервна критика – опозиція звинувачує владу в неефективному і «підозрілому» управлінні поліклінікою в районі Бржевнів.

Політик вирішив звернути в поліцію, щоб правоохоронці розібралися і відповіли, чи є в діях керівництва міської частині склад злочину.

Суть справи в наступному. У 2010 році Прага 6 здала в оренду приватній компанії поліклініку Pod Marj?nkou за 500 тис. крон у рік. Угоду було розраховано на тридцять років, проте в 2016 році влада в односторонньому порядку розірвали договір, вважаючи його невигідним.

За словами Коларжа, рішення було прийнято після того як з’ясувалося, що орендар здавав приміщення поліклініки в суборенду, з чого заробляв 7,5 млн крон щорічно. Влада розсудила, що втрачати гроші нерозумно, і розірвала угоду.

За дострокове розірвання договору орендарю покладалася компенсація. Крім того, компанія вже встигла вкластися в ремонт будівлі. У результаті міська частина виплатила фірмі 40 млн крон. Весь процес контролювала аудиторська фірма Ernst & Young.

Після цього на владу обрушився шквал критики з боку опозиції і місцевих жителів, які вирішили висновок початку невигідної угоди підозрілим, а суму відступних невиправдано високою. Коларж сподівається, що його вчинок і висновок слідчих поставить крапку в цій справі.

Зазначимо, що в Чехії заяву про вчинене кримінальне правопорушення (trestn? ozn?men?) може подати хто завгодно і на кого завгодно. Прокуратура з поліцією зобов’язані реагувати і перевіряти всі звернення, після чого приймати рішення про порушення справи.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Чорновіл : Тимошенко зачіпати не можна – гарантовано Аваковим. Поліція арештувала активістів які хотіли задати незручні запитання

Ну що? “Поліція з народом?” Чи може: Аваков з Тимошенко? – запитує на своїй сторінці ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh