Новини з Австрії

Глава ОБСЄ у Відні: «Членство Росії в організації має сенс»

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба нещодавно закликав виключити москву з ОБСЄ через агресивну війну росії проти нашої країни.

Генеральний секретар Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), штаб квартира якої знаходиться в центрі Відня, Хельга Марія Шмід висловилася проти виключення Росії. Збереження дипломатичних каналів відкритими не означає, що є згода, сказала Шмід. «У будь-якому разі, з сьогоднішнього погляду, я думаю, що росія має сенс залишатися членом ОБСЄ».

Шмід також наголосила, що торгівля людьми різко зросла з початку війни в Україні. «Глобальні онлайн-пошуки сексуальних послуг та порнографічних зображень з українськими жінками та дітьми збільшились на 600 відсотків з початку війни. Торгівля вагітними жінками також значно зросла з початку війни». Жертв сексуальних злочинів заманюють онлайн помилковими обіцянками, вчиняють злочини проти них у приватних квартирах у країнах, що приймають, або перехоплюють прямо на кордоні агенти з торгівлі людьми під прикриттям.

За словами Шмід, ОБСЄ — єдина безпекова організація, в якій за одним столом сидять усі, хто важливий для архітектури європейської безпеки. ОБСЄ виникла з конфронтації часів «холодної війни» і була заснована країнами, які мали дуже різні інтереси, але прагнули запобігти ескалації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України