Глава колишньої правлячої сім’ї Австрії Карл Габсбург порушив закон про скасування дворянства

Карл Габсбург-Лотаринзький (Karl Habsburg-Lothringen; 11 січня 1961, Штарнберг, Баварія, Німеччина) — нинішній глава дому Габсбургів. Син Отто фон Габсбурга та принцеси Регіни Саксен-Мейнингенскої, онук останнього австрійського імператора Карла. А в Австрії він просто Габсбург, Карл Габсбург. Фамільна приставка «фон», яке колись носили члени правлячої сім’ї Австрії, заборонено з 1919 року, коли в Австрії вступив в силу закон про розпуск дворянства. І це той закон, який Карл, голова Габсбургів, порушив.

Як розказала преса в середу, адміністративний суд Відня розглянув у вівторок справу проти Карла Габсбурга. Суть справи в тому, що на домашній сторінці — все ще доступною за адресою www.karlvonshabsburg.at — його ім’я позначено саме з фамільною дворянською приставкою «фон», а саме — Карл фон Габсбург.

Суд наклав на нього штраф у 70 євро. Це засновано на указі від 1948 року, який передбачає штраф у розмірі до 4000 шилінгів в разі порушення закону про розпуск дворянства. За сьогоднішнім курсом це становить 260,69 євро. Суд прийняв до уваги той факт, що Габсбург порушив закон перший раз і тому наклав штраф всього в 70 євро.

За матеріалами : kurier.at
Фото: wikipedia.org

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh