ЄС|NATO

Глава канцелярії угорського прем’єр-міністра: Західний світ, який підтримує Україну, повинен надати гарантії безпеки росії

«Західний світ, який підтримує Україну, повинен надати гарантії безпеки росії, але аж ніяк не членство в НАТО українцям», – глава канцелярії угорського прем’єр-міністра Ґерґелі Гуляш

Керівник апарату прем’єр-міністра заявив, що немає жодних реальних шансів на повернення Україною окупованих територій і що “також зрозуміло, що росія не є загрозою для Центральної Європи, оскільки за останні півтора року росіяни не досягли швидких і проривних результатів”, а українці на початковому етапі не отримували ні від кого збройної допомоги. Гуляш додав, що жодних переговорів без участі американців не відбудеться.

Ґерґелі вважає, що єдиною можливістю довготривалого миру в Україні є розміщення миротворчих сил та надання гарантій безпеки московії.

Зокрема, глава канцелярії прокоментував ратифікацію вступу Швеції в НАТО:

«Приєднання Швеції досі не ратифіковано через несправедливі та необґрунтовані звинувачення, які шведи висунули проти нашої країни в останні роки…».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України