Новини з Австрії

Гірські рятувальники Австрії збільшують свої розцінки через інфляцію

Цього року гірничорятувальній службі доводиться збільшувати експлуатаційні витрати. Федеральна асоціація Австрії вчора підтвердила відповідне повідомлення.

“Ми також постраждали від підвищення цін, як і багато інших організацій та компаній”, – сказав президент Федеральної асоціації австрійських гірничо-рятувальних служб Штефан Хохштаффль.

Коригування засноване на інфляції та індексі споживчих цін, йдеться в повідомленні.

Як приклад, Хохштаффель описав збільшення в Тіролі з 480 до 508 євро за «середню операцію». Масштабну операцію гірські рятувальники тепер оцінюють 1020 євро замість 980 євро. Залежно від федеральної землі ціни, як і раніше, залежать від власного прейскуранта рятувальників.

У той час як у Тіролі проводиться відмінність тільки між малими, середніми і великими операціями, в інших федеральних землях, як і раніше, відіграє роль конкретна кількість задіяних служб екстреної допомоги. Однак загалом, за словами президента, витрати по всій Австрії відображали загальне зростання цін.

“Це включає поточні експлуатаційні витрати, витрати на транспортні засоби і, звичайно ж, витрати на електроенергію”, – повідомив Хохстаффл.

Торік гірські рятувальники здійснили 9336 місій по всій Австрії. За даними відомства, у горах постраждали понад 6 тисяч осіб. 266 вдалося знайти лише мертвими. Таким чином, цифри зросли рівня до пандемії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України