Українці в Чехії

Героїчний вчинок жителя Чехії потрапив на відео

Герої серед нас! Приблизно так відреагували соцмережі на відеоролик, опублікований чеською поліцією. На записі видно, як очевидець відтягає впавши пенсіонера з шляхів за кілька секунд до прибуття поїзда.

Інцидент стався 21 квітня, але правоохоронці повідомили про нього тільки зараз, щоб знову закликати мешканців бути уважними при наближенні до залізниці. Все сталося на регульованому переїзді недалеко від станції здоров’я костелец над Орліці.

85-річний мотоцикліст не помітив опущений шлагбаум, вдарився об нього головою і впав прямо на рейки перед наближається поїздом. Це побачив, що стояв на платформі 32-річний місцевий житель. Не роздумуючи, він скинув рюкзак і кинувся на допомогу.

Чоловік відтягнув потерпілого з шляхів всього за кілька секунд до приїзду складу. Незважаючи на те, що машиніст завчасно скинув швидкість перед станцією і здійснив екстрене гальмування, багатотонний складу все одне викотився на переїзд. Якби не сміливість очевидця, пенсіонер отримав важкі травми.

У п’ятницю, 14 червня, глава поліції Краловеградецкого краю Давид Фулка нагороди сміливця почесною медаллю та грамотою. Подякувати свого спасителя прийшов і пенсіонер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України