Авторські статті

Мер Конотопа Артем Семеніхін розпустив міську раду

ГЕРОЙ ІНТЕРНЕТУ мер Конотопа Артем Семеніхін РОЗПУСТИВ міську раду

30 травня 2017 року міський голова Конотопа Сумської області Артем Семеніхін оголосив про розпуск міської ради. Відповідне звернення націоналіст скерував до Верховної Ради України.

Причиною для такого кроку стали кількамісячний саботаж роботи міськради з боку частини депутатського корпусу. Зокрема, йдеться про колішніх “регіоналів” та їхніх поплічників ? фракцію “Самопомочі”.

За словами Артема Семеніхіна через зрив пленарних засідань, який організовують екс-регіонали, Конотоп втрачає можливості для розвитку. Так, фракції “Рідне місто”, “Народна партія”, “Воля народу”, “Самопоміч” та “Солідарність” вже третій місяць дестабілізують роботу міської ради, зриваючи сесії. На пленарних засіданнях їхні представники саботують ухвалення важливих для міста рішень, а очільники фракцій взагалі не з’являються на передсесійні зібрання та не беруть участь в роботі депутатських комісій.

Через такі дії депутатського корпусу лише на одному з пленарних засідань було втрачено можливість залучення в місто інвестицій на суму 30 мільйонів гривень, які би сприяли розвитку інфраструктури міста. Окрім того, депутати заблокували рішення про покриття незабезпеченості бюджету з виплати зарплати бюджетникам. Також не знайшло підтримки рішення про надання путівок до літніх таборів дітям учасників московсько-української війни та вихідцям із малозабезпечених родин. До того ж, місто вже три місяці фактично не має змоги ремонтувати дороги та вуличне освітлення. Кошти на все це є в міському бюджеті, проте для їхнього використання потрібне рішення депутатів.

Зважаючи на те, що представники фракцій, контрольованих колишніми “регіоналами”, відверто перешкоджають нормальному функціюванню міста, очільник Конотопа Артем Семеніхін оголосив про розпуск міської ради. Коментуючи своє рішення, він заявивши: “Як міський голова я не буду терпіти такого свавілля з боку депутатів. Я звернувся до парламенту, аби було призначено позачергові вибори до міської ради. Нехай ті, хто заважають місту нормально розвиватися, прийдуть до людей і пояснювати свої дії. Навряд чи громада підтримає знову тих, хто так бездумно ставитися до міста й обстоює виключно власні меркантильні інтереси. Ті, хто саботує ухвалення життєво необхідних для Конотопа рішень, не має права представляти інтереси громади у міській раді”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.