Авторські статтіТехно

Геологи назвали причину припинення ядерних випробувань в Північній Кореї

Деякий час тому Північна Корея заявила, що призупиняє програму тестування ядерної зброї. Незабаром після цього геологи виявили дивну підземну активність в тій частині Землі, про що розповіли в Science.

Коли Північна Корея успішно випробувала водневу бомбу, експерти з Організації з Договору про всеосяжну заборону випробуванні зафіксували вибухи, які підпадали під характеристики сейсмічної події на 6 балів. Фахівці не сумнівалися в тому, що причиною землетрусу є вибух, оскільки в іншому випадку поширення сейсмічних хвиль відбувалося б повільніше.

«Дістало» це і до Південної Кореї, хоча ця країна розташована в значному віддаленні від епіцентру. Геологи, використовуючи спеціальну техніку, включаючи супутниковий радіолокаційний сканер, у підсумку заявили, що припинення ядерних випробувань пов’язана з обвалами. Постійні землетруси після тестування призвели до пошкоджень на головному ядерному підземному полігоні. Це ніяке не «політичне благородство». Імовірно, все відновиться, коли пройде реконструкція та будівництво нового полігону. В який термін це буде зроблено, експерти оцінки не дають.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.