Геологи назвали причину припинення ядерних випробувань в Північній Кореї

Деякий час тому Північна Корея заявила, що призупиняє програму тестування ядерної зброї. Незабаром після цього геологи виявили дивну підземну активність в тій частині Землі, про що розповіли в Science.

Коли Північна Корея успішно випробувала водневу бомбу, експерти з Організації з Договору про всеосяжну заборону випробуванні зафіксували вибухи, які підпадали під характеристики сейсмічної події на 6 балів. Фахівці не сумнівалися в тому, що причиною землетрусу є вибух, оскільки в іншому випадку поширення сейсмічних хвиль відбувалося б повільніше.

«Дістало» це і до Південної Кореї, хоча ця країна розташована в значному віддаленні від епіцентру. Геологи, використовуючи спеціальну техніку, включаючи супутниковий радіолокаційний сканер, у підсумку заявили, що припинення ядерних випробувань пов’язана з обвалами. Постійні землетруси після тестування призвели до пошкоджень на головному ядерному підземному полігоні. Це ніяке не «політичне благородство». Імовірно, все відновиться, коли пройде реконструкція та будівництво нового полігону. В який термін це буде зроблено, експерти оцінки не дають.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh