Генеральний секретар італійського єпископату: Європа потребує більш серйозних політиків

Генеральний секретар Італійської єпископської конференції єпископ Нунціо Галантіно в інтерв’ю телеканалу Tv2000 заявив, що проблема міграції в Європі – це «багатоскладовий феномен», в той час як реакція ЄС «заплутана і часто заснована на емоціях». «Ми потребуємо більш серйозних політиків, – сказав монс. Галантіно, – які б ставилися до подібних проблем не як до кризи, а як до факту, який став характерною рисою співіснування в Європі і не тільки. Необхідні люди, які дійсно думають, а не обмежуються лише дворовими скандалами».

На думку прелата, якби кордонів по-справжньому дотримувалися, не було б ніякої необхідності в їх закритті. Але коли люди приїжджають в ту чи іншу країну, «потрібно зрозуміти, хто вони насправді, чого хочуть і куди їм йти. Не можна відкривати кордони і пускати людей без розбору, – це було б зрадою і ілюзією також і для них самих. Тому, хоча буде помилкою переглядати Шенгенську угоду, але й  не буде правильним робити вигляд, що не існує цього феномена у всій його складності».

Генеральний секретар італійського єпископату відповів також на питання про обговорювані зараз в італійському уряді закони про цивільні шлюби. На його думку, держава повинна забезпечувати права окремих громадян, але не на шкоду сім’ї, що складається з батька, матері і дітей. «Не можна створювати плутанину і намагатися ‘разбавляти’ те розуміння сім’ї, яке присутнє в конституції. Сім’я – це не церковне благо, а суспільне. Серйозне суспільство покликане охороняти свої блага».

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh