Авторські статтіТехно

Генеральний директор Asus йде у відставку: це кінець ZenFone?

Asus оголосила, що 1 січня Джеррі Шен, генеральний директор компанії, що піде у відставку в рамках «всеосяжної корпоративної транскорпорації», яка включає в себе нову структуру генеральних директорів, а також важливі зміни в мобільній стратегії, які можуть викликати неоднозначні почуття у фанатів смартфонів бренду.

11-річний термін повноважень Джеррі Шена закінчується в 2018 році, у якості двох енеральних директорів виступлять лідер з виробництва ПК SY Hsu і лідер по обслуговуванню клієнтів в світі Samson Hu. В майбутньому Asus має намір зосередитися на високоякісних ігрових продуктах і пристроях для просунутих користувачів.

Це говорити про ті, що, ймовірно, можна буде побачити більш потужні пристрої, такі як Asus ROG Phone, вражаючий дебют для компанії в області мобільних ігор і одне з них, готові для аксесуарів і відстеження. Але цей відхід ставити під сумнів майбутнє лінії ZenFone. Аналітики задаються питанням – це кінець ZenFone?

Президент ASUS Джонні Ши в своєму інтерв’ю Business Next назвавши мобільний ринок «кривавим полем битви». Тільки однією з втрат в розмірі близько 195 мільйонів доларів стали «втрати інвентарю, ліцензійні платежі, витрати виробництва і витрати на організаційну перебудову» в своєму мобільному відділі. Тому можна з упевненістю сказати, що Asus відчуває, що він буде кровоточити досить довго, і готовий прийняти нову тактику для виживання.

Шен підтвердив, що перейде на ринок Інтернету, щоб створити новий бренд iFast, бізнес-орієнтовану компанію, яка буде підтримувати тісні зв’язки з Asus.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України