Генеральний директор Asus йде у відставку: це кінець ZenFone?

Asus оголосила, що 1 січня Джеррі Шен, генеральний директор компанії, що піде у відставку в рамках «всеосяжної корпоративної транскорпорації», яка включає в себе нову структуру генеральних директорів, а також важливі зміни в мобільній стратегії, які можуть викликати неоднозначні почуття у фанатів смартфонів бренду.

11-річний термін повноважень Джеррі Шена закінчується в 2018 році, у якості двох енеральних директорів виступлять лідер з виробництва ПК SY Hsu і лідер по обслуговуванню клієнтів в світі Samson Hu. В майбутньому Asus має намір зосередитися на високоякісних ігрових продуктах і пристроях для просунутих користувачів.

Це говорити про ті, що, ймовірно, можна буде побачити більш потужні пристрої, такі як Asus ROG Phone, вражаючий дебют для компанії в області мобільних ігор і одне з них, готові для аксесуарів і відстеження. Але цей відхід ставити під сумнів майбутнє лінії ZenFone. Аналітики задаються питанням – це кінець ZenFone?

Президент ASUS Джонні Ши в своєму інтерв’ю Business Next назвавши мобільний ринок «кривавим полем битви». Тільки однією з втрат в розмірі близько 195 мільйонів доларів стали «втрати інвентарю, ліцензійні платежі, витрати виробництва і витрати на організаційну перебудову» в своєму мобільному відділі. Тому можна з упевненістю сказати, що Asus відчуває, що він буде кровоточити досить довго, і готовий прийняти нову тактику для виживання.

Шен підтвердив, що перейде на ринок Інтернету, щоб створити новий бренд iFast, бізнес-орієнтовану компанію, яка буде підтримувати тісні зв’язки з Asus.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh