Економіка

Гендиректор «Борисполя» Олексій Дубревський: європейські авіаперевізники готові швидко долучатися до відновлення польотів в Україну після війни

З 9 по 11 травня 2023 року у місті Лодзь (Польща) відбувається Міжнародна авіаційна конференція RoutesEurope 2023- наймасштабніший форум з розвитку авіамаршрутів в Європі та важлива платформа для обговорення трендів ринку повітряних перевезень.

У роботі конференції взяли участь фахівці Міжнародного аеропорту «Бориспіль» на чолі з генеральним директором Олексієм Дубревським. В рамках проведено низку зустрічей та перемовин з європейськими перевізниками, які історично літали до аеропорту Бориспіль, та з потенціальними новими партнерами, які ще придивляються до можливостей українського ринку авіаперевезень. Основна увага була зосереджена на питанні залучення авіаперевезників до відновлення польотів в Україну після війни.

Олексій Дубревський вважає, що міжнародні авіаперевізники бачать потенціал України та хочуть бути готовими до відновлення польотів, як тільки це стане можливим з питань безпеки.

Гендиректор «Борисполя» Олексій Дубревський: європейські авіаперевізники готові швидко долучатися до відновлення польотів в Україну після війни

«Ми бачимо великий попит серед європейських авіаперевізників щодо польотів в Україну. По перше, це повернення українських біженців додому -основа лоукостового сегменту, вантажні перевезення, ріст попиту на чартерні рейси, в’їзний туризм через інтерес іноземців до України, можлива лібералізація ринку з Європейським Союзом та спільний авіаційний простір у майбутньому».

Генеральний директор Міжнародного аеропорту «Бориспіль» розповів про стан української авіагалузі, що перша та найбільше постраждала від російської агресії, поділився практичним досвідом збереження та забезпечення діяльності аеропорту під час війни.

«Я хочу запевнити вас, щосерце цивільної авіації України все ще б’ється, також б’ється серце аеропорту «Бориспіль»,- звернувся до учасників форму Олексій Дубревський.- Зараз інфраструктура аеропорту знаходиться у робочому стані, підтримується операційна здатність терміналів і аеродрому, зберігається та постійно навчається персонал».

Олексій Дубревський зазначив, що українська і європейська авіація повинні будуть разом долати чимало викликів. «Аби відновити авіасполучення Європи з Україною за відносно короткий термін, необхідне співробітництво, консолідована підтримка та спільні зусилля фахівців авіаційної галузі», – підкреслив директор Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Олексій Дубревський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України