Гендеристи з Ради Європи приховують свою діяльність: опір Стамбульській конвенції триває

Комітет GREVIO, що діє при Раді Європи і є відповідальним за моніторинг впровадження «Конвенції про запобігання насильству», відмовився надати інформацію про перебіг своїх засідань. Плани експертів у справах гендерної ідеології, що входять до складу комітету, залишаться в таємниці.

У відповідь на запит Інституту Ordo Iuris до групи експертів у справах протидії насильства щодо жінок і домашнього насильства (GREVIO) надати протокол з його засідань, Комітет GREVIO відмовився надати інформацію, зазначивши, що протоколи засідань є таємними. Тому невідомо над чим саме працюють експерти гендерної ідеології. І виникає запитання: чому робота настільки важливої установи є настільки непрозорою?

GREVIO – це комітет Ради Європи, що відповідає за моніторинг процесу впровадження Конвенції про запобігання і боротьбу із насильством щодо жінок і домашнього насильства (відомої як «Конвенція про запобігання насильству» чи «Стамбульська конвенція») в певних державах, які її ратифікували. Однак, всупереч своїй назві, конвенція не служить подоланню реальних причин насильства, а лише поширенню гендерної ідеології, відповідно до якої не існує відмінностей між статями, а вони мають лише умовний характер, що зумовлюється суспільними тенденціями та особистими відчуттями. Постанови Конвенції зобов’язують держави-сторони стирати відмінності між ролями чоловіків і жінок в суспільстві, оскільки вони начебто дискримінують жінок.

Як інформує Gosc Niedzielny, суспільний опір проти підписання чи ратифікування Стамбульської конвенції у європейських державах стає все сильнішим. Конституційний суд Болгарії постановив, що норми, які вона містить є неконституційними. До країн, які вже підписали її, але ще не зважились на ратифікацію, входять: Словаччина, Литва, Латвія, Великобританія, Болгарія, Молдавія, Ліхтенштейн, Україна, Чехія і Угорщина.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh