Де з понеділка в Австрії необхідно знову носити маску

У п’ятницю уряд Австрії представив новий пакет заходів по боротьбі з пандемією корони, який тепер буде застосовуватися з понеділка

Нові заходи тепер повинні вступити в силу на всій території Австрії в довгостроковій перспективі (тобто до зими). На додаток до вимоги маски, початкове заплановане пом’якшення антикоронавірусних заходів також значно скасовується. Канцлер Себастьян Курц наполягав на більш суворих заходах, але Зелені відмовилися підтримати його ініціативу.

1. Маски в магазинах

Як і було до травня, вимога маски тепер знову застосовується у всіх магазинах, тобто у всій торгівлі, для клієнтів і співробітників.

2. Маски для офіціантів.

Як і у всіх країнах ЄС, крім Скандинавії, з понеділка офіціантам доведеться знову надягати маски. Барні зони обмежені, сидіти за барною стійкою заборонено. Обслуговування тільки за столиками.

3. Публічні заходи.

Заходи в приміщенні з місцями і концепцією безпеки можуть прийняти 1 500 глядачів замість 5 000. До участі в заходах без місць в закритих залах будуть допущені до 50 осіб. Для заходів на відкритому повітрі – наприклад, на футбольних стадіонах – в майбутньому буде дозволено 3 000 глядачів замість 10 000.

За матеріалами: https: //www.oe24.at/
Фото: https://m.oe24.at/

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh