Авторські статті

«Газ, нафта і політична корупція»: Портніков назвав головних друзів Росії на зовнішньополітичному фронті

Віталій Портников у статті, опублікованій на сторінках видання «Белсат», повідомляє що слова імператора про те, що головними друзями Росії є армія і флот – для сучасної РФ неактуальні. На думку політичного оглядача, головними друзями сьогоднішньої Росії є газ, нафта і політична корупція.

Саме з їх допомогою Кремль просуває свої інтереси на зовнішньополітичному фронті. Як тільки якась країна приймає рішення відмовитися від цих «цінностей», то Москві не можуть допомогти ні зусилля армії пропагандистам, ані «російська мова», ні тези «російського світу». Не дивно, що в Кремлі так дорожать цими інструментами підкупу.

Повною мірою це виявляється на прикладі взаємовідносин з двома колишніми союзними республіками – Молдовою та Білоруссю.

Президент Молдови Ігор Додон вже домовився з кремлем за кредитом в розмірі 300 мільйонів доларів. Причому, гроші він отримає акурат перед президентськими виборами, які повинні відбутися в листопаді наступного року. До речі, Володимир Путін раніше давав такий же кредит і Віктору Януковичу. Олександр Лукашенко вже давно веде політику, яку можна охарактеризувати як «суверенітет в обмін на гроші».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України