Економіка

Гаманець Путіна луснув – Слава Рабінович

Гаманець Путіна лопнув – Слава Рабинович
Внаслідок санкцій, які США ввели по відношенню до банку «Росія», цей «гаманець Путіна» в одну ніч занурився в стан «Середньовіччя». Як інформує Голос українською, таку думку в інтерв’ю журналістам оприлюднив російський фінансист і блогер Слава Рабінович.

«У березні 2014 року банк «Росія» – так звань гаманець Путіна – був повністю санкціонований, був санкціонований його головний акціонер Юрій Ковальчук, один з касирів Путіна. За одну ніч банк занурився в «Середньовіччя», тому що будь-якого роду розрахунки у валюті для нього стали неможливими. Кредитні картки Visa і Mastercard – всі вони перестали працювати відразу», – нагадав Рабінович. Він додав, що однією з постраждалих від санкцій не дружина російського мільярдера Геннадія Тимченка, яка «не змогла оплатити якийсь рахунок за медичну послугу карткою цього банку».

«Я знаю з перших рук від людей, які мають пряме відношення до банку «Росія», що на наступний день після введення санкцій проти нього в Москві і в Санкт-Петербурзі панував повний хаос, тому що у всіх клієнтів банку «Росія», зокрема, корпоративних, не було ніякого доступу до валюти і ніякої можливості переслати гроші з точки А до точки В. Банк повернувся до табору початку або середини 1990-х років, коли вони вимушено возили валюту готівкою на своїх броньованих автомобілях по Москві. Такого столиця давно не бачила», – розповів фінансист.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.