Гаманець Путіна луснув – Слава Рабінович


Внаслідок санкцій, які США ввели по відношенню до банку «Росія», цей «гаманець Путіна» в одну ніч занурився в стан «Середньовіччя». Як інформує Голос українською, таку думку в інтерв’ю журналістам оприлюднив російський фінансист і блогер Слава Рабінович.

«У березні 2014 року банк «Росія» – так звань гаманець Путіна – був повністю санкціонований, був санкціонований його головний акціонер Юрій Ковальчук, один з касирів Путіна. За одну ніч банк занурився в «Середньовіччя», тому що будь-якого роду розрахунки у валюті для нього стали неможливими. Кредитні картки Visa і Mastercard – всі вони перестали працювати відразу», – нагадав Рабінович. Він додав, що однією з постраждалих від санкцій не дружина російського мільярдера Геннадія Тимченка, яка «не змогла оплатити якийсь рахунок за медичну послугу карткою цього банку».

«Я знаю з перших рук від людей, які мають пряме відношення до банку «Росія», що на наступний день після введення санкцій проти нього в Москві і в Санкт-Петербурзі панував повний хаос, тому що у всіх клієнтів банку «Росія», зокрема, корпоративних, не було ніякого доступу до валюти і ніякої можливості переслати гроші з точки А до точки В. Банк повернувся до табору початку або середини 1990-х років, коли вони вимушено возили валюту готівкою на своїх броньованих автомобілях по Москві. Такого столиця давно не бачила», – розповів фінансист.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh