Новини

Галузева спеціалізація та продаж спецтехніки на базі сучасних автомобілів

Якщо вашому підприємству потрібні нові сучасні легкові та вантажні автомобілі, на яких виконано певні доробки та переобладнання, вам потрібний надійний та професійний виробник, який виконує такий комплекс послуг, як галузева спеціалізація та продаж спецтехніки. Україна зараз знаходиться в стані постійної відбудови та відновлення, зокрема тих регіонів, які було деокуповано. Тому попит на спеціалізацію таких видів транспортних засобів, як легкові, вантажопасажирські та вантажні автомобілі, постійно зростає.

Нова сучасна спецтехніка – Україна обирає співробітництво з Заводом спецтехніки Техкомплект

Насамперед, давайте з`ясуємо, що таке галузева спеціалізація? Це такий вид переобладнання ззовні та всередині автомобіля, коли зовнішнє оформлення техніки та внутрішня конфігурація пасажирського салону та вантажного (технологічного) відсіку відповідають особливостям та специфіці галузі, до якої належить ваш бізнес.

Відділ продажів, де може бути замовлена нова спецтехніка в Києві, головний офіс компанії Техкомплект. Ви зможете отримати рекомендації щодо базових авто, на яких може бути виготовлена та придбана спецтехніка. Ціна, технічні характеристики, умови оплати та доставки – всю цю інформацію ви зможете отримати, звернувшись на багатоканальну телефонну лінію (номери вказано на сайті заводу) або залишивши заявку на сайті thk.kiev.ua.

Власне виробництво заводу знаходиться поблизу Києва. Також тут відбувається і передпродажна підготовка спецавтомобілів.

Як спецавтомобілі виготовляє Завод Техкомплект?

Спецавтомобілі, які застосовуються в різних галузях української економіки і які виготовлені Техкомплектом, – це:

  • Автомобілі швидкої медичної допомоги
  • Аварійно-ремонтні майстерні
  • Мобільні електричні лабораторії
  • Мобільні ветеринарні лабораторії
  • Мобільні інклюзивно-ресурсні центри
  • Мобільні центри зайнятості
  • Патрульні автомобілі.

Тип та розмір базового авто обирається залежно від:

  • обсягів задач, що виконуються
  • кількості робітників, які мають їздити
  • ваги обладнання, яке потрібно перевозити для виконання робіт.

Наприклад, ветеринарна лабораторія, яку супроводжує одна відповідальна особа, може базуватись на будь-якій легковій автівці типу «седан», «універсал» або «мінівен», також доцільно використовувати пікапи (які, до речі, активно застосовуються для служб ДСНС та енергетичних компаній). А ось для мобільних майстерень, центрів та лабораторій найкращим вибором буде використання вантажопасажирських мікроавтобусів із суцільнометалевим фургоном. Що стосується машин «Швидка допомога», то такі автомобілі, які ще називають санітарними, можуть виготовлятись і на легкових автівках, і на вантажопасажирських мікроавтобусах.

Техкомплект багато років співпрацює з концерном «Стеллантіс», який є офіційним постачальником будь-яких видів автівок від таких торгових марок, як Peugeot, Citroen, Opel, Fiat. Також у завода є досвід виконання галузевої спеціалізації від VOLKSWAGEN, FORD, MITSUBISHI, MERCEDES, JAC та ін.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України