Економіка

Французький концерн Alstom готовий локалізувати до 35% виробництва локомотивів в Україні

Французький концерн Alstom готовий поступово локалізувати до 35% виробництва і обслуговування локомотивів в Україні, а продуктивну діяльність планується перенести в Україну, починаючи з 11-го електровоза.

“Щоб скористатися умовами Французького скарбничого кредиту, уряд Франції вимагає, щоб не менше 50% продукції, на яку поширюється фінансування, вироблялося у Франції. Це причина, чому обсяг локалізації Alstom буде реалізовуватися послідовно: 10 перших електровозів будуть виготовлені у Франції, з метою забезпечення цих 50%; починаючи з 11-го електровоза виробнича діяльність буде перенесена в Україну, а саме: виробництво візків локомотивів, включаючи рами візків, локомотивних дахів, оснащення локомотивів, а також випробування і сертифікація”, – повідомили представники компанії Alstom.

При цьому в Alstom відзначили, що попри дане зобов’язання, залучення постачальників в Україні почнеться з першого електровоза.

Вже з першого дня проєкту Alstom зможе придбати в Україні таке обладнання, як автозчеплення, системи сигналізації, протипожежні системи тощо.

“Закупівля електровозів пов’язана з діяльністю з технічного обслуговування протягом 40 років їх терміну експлуатації. Завдяки цьому рівень локалізації може становити до 35%”, – підкреслили в Alstom.

Електровоз Alstom Prima M4. Фото: railcolornews.com

За словами представників Alstom, компанія вже почала пошук постачальників і партнерів не тільки для роботи на ринку електровозів, а й для реалізації ряду можливостей на європейських ринках.

“Ми вже підписали понад 50 угод про нерозголошення інформації (Non-Disclosure Agreements) з українськими компаніями, прокладаючи шлях до того, що, як ми сподіваємося, стане фундаментом для міцного і плідного співробітництва”, – додали вони.

Відповідаючи на питання, де компанія планує почати проєкт в Україні, в Alstom повідомили, що за останні роки відвідали ряд виробничих майданчиків в Україні – як державних, так і приватних.

“Можливо, ми виберемо різні підприємства для виробництва рухомого складу і надання технічного обслуговування”, – відзначили в компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh