Франківський Карітас навчав підприємців, як вести бізнес

У середу, 30 серпня, у готелі Станіславів Карітас Івано-Франківськ організував для підприємців-початківців консультації з питань реєстрації підприємницької діяльності   фізичних осіб. Консультації провели Людмила Сірко, начальник відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості та Наталія Козакевич, виконавчий директор Карітасу.

Ведення  підприємницької діяльності в правовому полі – запорука  успішного бізнесу. Необхідні для ведення бізнесу знання отримали сім осіб – переселенці та місцеві мешканці, які  виграли гранти для започаткування власної справи за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Тренери надали необхідні знання про процедуру державної реєстрації, а також інформацію про те, як новозареєстрованим фізособам-підприємцям зареєструватися платником єдиного податку.

“Сьогоднішній захід покликаний підвищити також рівень поінформованості учасників заходу про діяльність служби зайнятості з організації підприємницької діяльності для безробітних в регіоні, – наголосила Людмила Сірко. – Служба зайнятості надає населенню послуги  щодо працевлаштування, самозайнятості, написання бізнес-планів, проходження професійного навчання за напрямками підприємницької діяльності».

У процесі спілкування Людмила Сірко ознайомила учасників із законодавством, що регулює відкриття та провадження підприємницької діяльності, перспективами розвитку приватного бізнесу  в регіоні, а також детально роз’яснила присутнім технологію сприяння служби зайнятості в організації безробітними власної справи шляхом надання одноразової виплати допомоги по безробіттю.

Захід відбувся в рамках проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні»,  в рамках якого 25  осіб, серед яких місцеві жителі та вимушено переселені особи, виграли гранти для започаткування власної справи.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh