Техно

Французька компанія AirScooter представила простий в управлінні персональний літальний апарат, ним можна керувати без ліцензії пілота

Французька компанія Zapata представила AirScooter, передовий надлегкий одномісний мультикоптерний літак із запатентованою гібридно-електричною силовою установкою

AirScooter – це літальний апарат вертикального зльоту та посадки, інтегрований з 12 пропелерами на верхній частині апарата на восьми стрілах із заднім хвостовим оперенням з високою стрілою.

На ньому встановлено вісім електродвигунів та чотири теплові двигуни для максимальної швидкості 100 км/год на висоті від 3000 до 4000 м.

AirScooter має такі габарити: довжину 3.40 м, ширину 3.40 м, висоту 2.56 м. Це літальний апарат яйцеподібної форми, що має одне вікно з трьох боків літака. Цей літак має крейсерську швидкість 80 км/год та максимальну швидкість 100 км/год.

AirScooter - простой в управлении персональный летательный аппарат, им можно управлять без лицензии пилота

AirScooter від Zapata є гібридно-електричний апарат, що означає, що літак має перевагу як в електричній силовій установці, так і в паливному двигуні.

Літальний апарат має 12 електродвигунів та паливний бак об’ємом 18,9 л. Ця гібридно-електрична силова установка дає eVTOL понад 2 години польоту.

Вага порожнього апарату становить 112 кг, максимальне корисне навантаження становить 120 кг, а максимальна злітна маса – понад 232 кг. Літак приземляється за допомогою нерухомого триопорного шасі.

AirScooter - простой в управлении персональный летательный аппарат, им можно управлять без лицензии пилота

AirScooter відповідає правилам Федерального управління цивільної авіації (США) Part 103 і ним можна керувати як надлегким літаком без ліцензії пілота. Компанія також запатентувала комп’ютерне керування електродистанційним керуванням, що забезпечує високий рівень безпеки за мінімального навчання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України