Війна рф проти України

Франція надає свій аналог далекобійних ракет Storm Shadow – це потужне підсилення для ЗСУ

Далекобійних ракет, щоб нищити рашистів, буде більше, і це потужне підсилення від Франції

ЗСУ вже мають аналогічні далекобійні ракети від Великої Британії, і Франція допоможе збільшити кількість цієї зброї

Джерело: Defence Express

Франція планує посилити Збройні Сили України більшою кількістю озброєння та військової техніки – зокрема ця країна має хороші запаси бронемашин, і раніше повідомлялося, що французи планують передати Україні десятків броньованих машин, зокрема й AMX-10RC, які вже використовують наші військові на передовій.

Також Франція планує передати Україні й далекобійне ракетне озброєння – про це вчора, 15 травня, в інтерв’ю французькому телеканалу TF1 розповів президент країни Еммануель Макрон.

За даними французьких ЗМІ, йдеться про передачу крилатих ракет повітряного базування SCALP-EG – це французьке позначення вже відомої Збройним Силам України (і російським окупантам) крилатої ракети Storm Shadow.

Ракета SCALP-EG, вона ж Storm Shadow. Фото: MBDA
Ракета SCALP-EG, вона ж Storm Shadow. Фото: MBDA

 

І це насправді дуже позитивна новина для нас, бо йдеться про поповнення запасів тих ракет, які вже використовуються нашими військовими та відповідно для яких не потрібно витрачати час на інтеграцію тощо.

Нагадаємо, минулого тижня очільник оборонного відомства Великої Британії Бен Воллес офіційно підтвердив передачу Україні далекобійних ракет Storm Shadow – як працює Storm Shadow та для ураження яких цілей призначена ракета Defense Express вже розповідав в окремому матеріалі.

Окремо в матеріалі ми зачіпали тему щодо кількості ракет, яку може отримати Україну, і рішення про передачу цієї зброї від Франції звичайно розширить можливості – з відкритих джерел можна дізнатися, що ще у 1998 році ПС Франції замовили 500 ракет SCALP, водночас Велика Британія – до 1000 одиниць.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України