Війна РФ проти України

FPV-дрону ЗСУ майже вдалося знищити російський ударний гелікоптер Ка-52. Відео

Схоже, що наші військові знайшли асиметричний спосіб боротьби з ударними гелікоптерами РФ

Увідкритому доступі з’явилось відео, яке демонструє, як оператори одного із FPV-дронів-камікадзе ЗСУ намагались підбити російський ударний вертоліт Ка-52. Автором цієї атаки та відео був підрозділ “Птахи Мадяра”.

Джерело: МАДЯР, Defence Express

Хоча ворожа машина в підсумку зуміла вийти з-під можливого удару наших безпілотників, але все рівно ми тут маємо унікальний випадок, який заслуговує на окрему увагу, та дозволяє сподіватись, що можливо у найближчий час таки трапиться перший випадок збиття Ка-52 нашим дроном-камікадзе.

По-перше, як можемо зауважити прямо на відео, спроба удару FPV-дроном по російському Ка-52 була скоріше експромтом наших операторів БПЛА, які явно не очікували побачити в зоні своєї відповідальності настільки “жирну” повітряну ціль ворога.

Через що, наприклад, атакувати довелось не на зустрічному курсі, а в проекції збоку, що дало можливість ворожим вертолітникам вийти з-під удару.

По друге, орієнтовна дальність дії наших FPV-дронів-камікадзе в багатьох випадках перевищує 10 км, що точно більше, аніж радіус дії наших армійських засобів ППО.

Тому можливо завдяки певним конструктивним покращенням, або ж завдяки вдосконаленій тактиці в наступний раз наш дрон-камікадзе таки зможе “спустити на землю” Ка-52, який є особливо небезпечним для бійців ЗСУ вертольотом ворога.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України