Авторські статтіФотогалерея

Фотошоп замість спорту: Бузова намалювала сталевий прес

Шанувальники підкололи її за таке лукавство.

Ольгу Бузову фанати вже давно докоряють за зайву худорлявість. Звичайно, зірки повинні тримати себе у формі, але Оля з цим перестаралася. Плоска, хоч і струнка, фігура, ноги-сірники, що випирають ребра не фарбують дівчину.

Причому, судячи з усього, Ольга – не любителька фітнесу, а худне виключно за рахунок дієт. Адже рельєфних м язів у неї давно не було помітно. Але тут вона здивувала передплатників. На фото в купальнику виразно впадає в очі залізний прес з кубиками.

Фотошоп вместо спорта: Бузова нарисовала стальной пресс

Фолловери відразу вирішили, що Ольга просто намалювала собі прес в фотошопі. Мабуть, зірці набридли підколки з приводу того, що не завадило б сходити в спортзал. Дійсно, виглядають ці кубики дуже неприродне. Так і видно їх лише під грудьми. До того ж, буквально пару днів тому Бузова викладала в соціальні мережі свіжі знімки в бікіні, і ніякого пресу там і в помині не було.

Фотошоп вместо спорта: Бузова нарисовала стальной пресс

Фотошоп вместо спорта: Бузова нарисовала стальной пресс

Так що, замість того, щоб захопитися накачаним тілом співачки і ведучої, інтернет-користувачі лише посміялися над Ольгою.

До речі, нещодавно і колега Бузової, Ксенія Бородіна, вирішила підправити своє тіло в фотошопі і підкреслити рельєф рук. Ксюша домалювала собі біцепси, і в підсумку обробка знімка виявилося наскільки неправдоподібною, що теледіву порівняли з лялькою.

Може бути, Ользі Бузовій все ж варто не зловживати фотошопом, а взяти приклад з тих, хто активно займається спортом? Наприклад, Тіни Канделакі або Настасії Самбурской (тут ці та інші зірки показали, які тренування найбільш улюблені). Тоді й відверті фотографії Олі будуть виглядати ще привабливіше.

Фотошоп вместо спорта: Бузова нарисовала стальной пресс

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України